Duży wynajem tabletów

Z naszego magazynu wyjechało 280 nowych tabletów Samsung Galaxy Tab 4 na wynajem w ofercie długoterminowej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby ta informacja dotyczyła podsumowania całego roku. Dotyczy ona jednak pojedynczego wynajmu, który zrealizowaliśmy na początku lutego 2015 dla jednego z naszych klientów. Wartość sprzętu, który wynajęliśmy to ponad 340.000,00 PLN.

Wynajem tabletów i urządzeń mobilnych staje się coraz bardziej popularny wśród naszych klientów. Podczas spotkań, prezentacji i wyjazdów służbowych tablet jest niezastąpionym narzędziem pracy. Wynajmując tablety i urządzenia mobilne w Sims Rental Solutions nasi klienci mają gwarancję dopasowania oferty do ich potrzeb, niezawodności sprzętu i terminowości dostawy. To sprawia, że realizujemy coraz większe przedsięwzięcia, które zlecają nam zadowoleni z naszej pracy klienci.

Dokładamy wszelkich starań aby poszerzać ilość i różnorodność sprzętu multimedialnego. Gwarantujemy, że wynajem tabletów w naszej Firmie jest bardzo opłacalny.

Comments are closed.