Wynajem tabletów, jako nowoczesna forma promocji

 

Tablety i urządzenia mobilne gromadzą coraz to szersze grono zwolenników. Z wykorzystań typowo rozrywkowych przeobraziły się w niezbędne narzędzia do codziennej pracy. Dobrym przykładem jest nowoczesny handlowiec, który spotykając się z potencjalnym kontrahentem, prezentuje właśnie na tablecie, w formie mobilnej przygotowaną ofertę handlową. Trendy panujące na świecie wymusiły rozwój urządzeń mobilnych, tak by towarzyszyły nam na każdy kroku.

 

Konferencje, spotkania biznesowe, eventy.

Tablety dzięki swojej specyfikacji w idealny sposób wpasowują się w każde tego typu wydarzenie. Prowadząc konferencje w łatwy sposób można wspomagać się treścią umieszczoną na tablecie. Zwiększa to o ponad połowę efektywność Twojej prezentacji. Organizując spotkanie biznesowe często chce się zaprezentować nowe produkty, usługi wprowadzane dopiero na rynek. Nic nie robi takiego wrażenie jak zobrazowanie w atrakcyjny sposób produktu na ekranie tabletu. Coraz częściej tablety wykorzystywane są jako infokioski. Efekt taki otrzymuje się poprzez zamontowanie tabletu na standzie. W prosty sposób otrzymujemy efektywny sposób reklamy i promocji.

Zakup czy wynajem tabletów ?

Często klienci dzwoniący do nas pytają się, czy wynajem tabletu jest bardziej opłacalny niż jego zakup. Jeżeli organizuje się kilkudniowe eventy, konferencje, szkolenia to idealnym sposobem aby nabyć sprzęt jest jego wynajęcie. Jest to najkorzystniejsza możliwa opcja, która nie uszczupli budżetu. Oprócz samej usługi wynajmu tabletów, otrzymujemy transport, obsługę techniczną i pomoc przy montażu. To naprawdę zaoszczędzi Twój czas.

Nasze realizacje

Wynajem tabletów to jedna z  wielu usług świadczona przez Sims Rental Solutions. Z danych zebranych w ostatnich latach, widać, że cieszy się ona coraz większą popularnością. W ostatnim czasie wspomogliśmy międzynarodowy event „Fresh Desing”.  Jest to projekt skierowany do studentów europejskich uczelni artystycznych i projektowych. Idealne miejsce, w którym to młodzi projektanci mogą pokazać swoje umiejętności i zaistnieć w świecie designu.

Na potrzeby tego wydarzenia przeprowadziliśmy wynajem tabletów Samsung Galaxy Tab E 9,6. Najwyższej klasy, stylowy, przyciągający wzrok model w świetny sposób wpisał się w koncepcję eventu. Tablety zostały w oryginalny sposób wykorzystane jako element złożonej koncepcji wystawy. Dzięki wielozadaniowości tabletu, była możliwość prezentowania różnej treści na ekranie. Spotkało się to ze sporym zainteresowaniem wśród uczestników wydarzenia. Poniżej prezentujemy kilka fotografii z projektu „Fresh Design”.

wynajem tabletówwynajem tabletów

 

Kolejny przeprowadzony przez Sims Rental Solutions wynajem tabletów dowodzi temu, że przyjmiemy każde, nawet takich rozmiarów zlecenie. Wiodąca firma w dziedzinie produkcji opon zwróciła się do nas o możliwość wynajęcia ponad 100 sztuk tabletów renomowanych marek takich jak Samsung i Apple. Wartość takiego sprzętu to ponad 30 000 zł. Dodatkowo, jako nieliczni na rynku służymy pomocą techniczną przy każdym wynajmie. Również dostosowujemy się do wymagań narzuconych przez klienta, świadcząc usługę wgrania aplikacji czy dołączenia etui, folii ochronnych. Sami od siebie wymagamy, aby standard usługi wynajem tabletów stał na wysokim poziomie.

Wynajmując tablety i urządzenia mobilne w Sims Rental Solutions nasi partnerzy mają gwarancję niezawodności sprzętu i terminowości dostawy. To sprawia, że realizujemy coraz większe przedsięwzięcia, które zlecają nam zadowoleni z naszej pracy kontrahenci.

Comments are closed.