Wynajem tabletów i urządzeń mobilnych

 

      Od czterech lat koordynuję usługi wynajmu komputerów dla naszych klientów.  W tym czasie wypożyczyłam już 14600 sztuk sprzętu IT dla ponad 1500 firm i instytucji. To miłe, kiedy klienci wracają i decydują się na kolejne zlecenia. To dla mnie jasny sygnał, że byli zadowoleni ze współpracy ze mną.

Justyna Trzcińska // Rental Manager

 

6954 - Taką ilość sprzętu IT posiadamy aktualnie pod wynajem.

samusng galaxy white 1

 

Specyfikacja techniczna wynajmowanych tabletów

Jednym z naszych najczęściej wynajmowanych tabletów jest Samsung Galaxy Tab E 9 to nowoczesny tablet, który sprosta wymaganiom każdego klienta. Dotykowy wyświetlacz TFT o przekątnej 9,7 cali, sprawia, że praca ze sprzętem staje się bardzo komfortowa. Mocny procesor Quad - core o taktowaniu 1.3 GHz tworzy sprzęt niezawodnym. Tablet Samsung Galaxy Tab posiada 8 GB dysk twardy, który pomieści Twoje ważne dane. Moduł łączności  WI – FI  umożliwiają Tobie łączenie się z siecią gdziekolwiek jesteś. Sprzęt posiada bezawaryjny system Android.

Inne konfiguracje wynajmowanych tabletów

Na magazynie posiadamy różnorodne modele tabletów. Wypożyczamy tablety takich marek jak: Samsung, Apple lub HP.

Skontaktuj się z nami – dopasujemy sprzęt do Twoich wymagań lub zaproponujemy inny model.

Ceny wynajmu tabletów

Mamy bardzo konkurencyjne ceny wynajmu tabletów. Nasze rozwiązania pozwolą Tobie zmniejszyć koszty związane ze sprzętem komputerowym.

Proponujemy wynajem tego tabletu w 2 opcjach:

  • Oferta krótkoterminowa.
  • Oferta długoterminowa.

W celu poznania szczegółowych cen należy wypełnić formularz kontaktowy. Nasz dział obsługi klientów przygotuje indywidualną wycenę wynajmu tabletów.

Dostępność w magazynie tabletów pod wynajem

Obecnie posiadamy ponad 6500 sztuk na magazynie. Skontaktuj się z nami - dopasujemy sprzęt do Twoich wymagań lub zaproponujemy inny model. W ofercie posiadamy tablety najlepszych producentów.  Istnieje możliwość wynajęcia tego sprzętu w ofercie krótkoterminowej i długoterminowej.

Dostawa wynajmowanych tabletów

Jesteśmy w stanie zapewnić dostawę we wskazane przez Ciebie miejsce w Polsce nawet w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Wynajęliśmy już ponad 25 000 sztuk sprzętu IT, co czyni nas liderem w branży. Możesz wypożyczyć niemal każdą ilość sprzętu IT. Jeżeli chcesz wynająć te tablety poza granice kraju skontaktuj się z nami, aby uzyskać informację o możliwym terminie dostawy. Sam decydujesz czy kwestie transportu sprzętu IT powierzasz nam czy załatwiasz to samodzielnie.

Oprogramowanie na wynajmowanych tabletach

Jesteśmy największym w Polsce autoryzowanym partnerem firmy Microsoft. Bez problemu zainstalujemy na nich wszystkie programy i aplikacje, które są potrzebne do realizacji Twojego projektu. Wynajmowane przez nas tablety są sprawdzone w 100% i posiadają pełną gwarancję. Możesz również zainstalować jakikolwiek program na wypożyczanych tabletach. W przypadku ewentualnej awarii sprzętu, wymieniamy uszkodzony tablet na nowy. Jakość naszych usług potwierdzona jest certyfikatami ISO.

Produkty komplementarne do wynajmowanych tabletów

Uzupełnij wynajęte tablety o dodatkowe urządzenia, które mogą się przydać przy realizacji Twojego projektu. Zobacz jak jeszcze możemy Ciebie wesprzeć >

Szybki kontakt w sprawie wynajmu tabletów

Zadzwoń: +48 52 523 32 51   lub napisz e-mail:  info.pl@simsmm.com- Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Komu dedykujemy usługę wynajmu tabletów?

Wynajem tabletów sprawdza się w wielu sytuacjach. Jeżeli organizujesz szkolenia, konferencje, prezentacje lub egzaminy to nie musisz posiadać własnego zaplecza technicznego aby zapewnić uczestnikom dostęp do sprzętu komputerowego.

Wystarczy skorzystać z wynajmu sprzętu IT w ofercie krótkoterminowej na jeden lub kilka dni. Jeżeli potrzebujesz sprzętu na dłuższy czas, jako stałego wyposażenia biura – skorzystaj z opcji wynajmu sprzętu w ofercie długoterminowej. To bardzo korzystne rozwiązanie przypominające leasing z comiesięczną fakturą VAT, którą możesz rozliczać w firmie.

meeting rooom


Kto do tej pory wynajmował od nas sprzęt IT?

Wśród firm i instytucji, które z nami współpracują znajdują się m.in: Nestle, T-Mobile, Ernst & Young, NATO, Okręgowa Izba Radców Prawnych, Narodowy Bank Polski. Na życzenie, udostępnimy Tobie referencje od naszych Klientów. Już teraz możesz zobaczyć zdjęcia z naszych ostatnich realizacji >

5. 2014 Kongres Edukacji i rozwój Warszawa 22-23.10.2014 1. Animocje 2014 6. Egzamin20137

 Wynajem tabletów  prowadzimy w takich miastach jak: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Kalisz, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Ostrów Wielkopolski, Płock, Poznań, Radom, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra oraz w mniejszych miejscowościach na terenie całej Polski. Jesteśmy również w stanie przeprowadzić usługę wynajmu komputerów poza granicami kraju.


Jakie zalety oferuje wynajem tabletów od Sims Rental Solutions?

ISO-9001-2008-Certified

- Lider w branży IT na Świecie

- Największa baza sprzętu IT w Polsce

- Realizacja nawet w 24h od złożenia zamówienia

- Bardzo atrakcyjna cena i oferta dopasowana do Twoich potrzeb

- Gwarancja pewnej i terminowej realizacji nawet najbardziej wymagającego zlecenia

- Liczne certyfikaty ISO nadane przez BSI: ISO 27001:2005, ISO 14001, ISO 9001:2008

- Największy w Polsce partner Microsoft oraz złoty partner firmy Blancco


Jak przygotowujemy nasze tablety pod wynajem?

Nasze urządzenia przed wynajem są każdorazowo sprawdzane, testowane i przygotowywane zgodnie z potrzebami Klienta. Instalujemy odpowiednie oprogramowanie, sterowniki i urządzenia, z którymi będzie pracował wynajęty przez Ciebie sprzęt. Każde urządzenie pieczołowicie pakujemy i dostarczamy go pod wskazany adres. Na wypadek gdyby coś zawiodło mamy zawsze ze sobą sprzęt zastępczy, który natychmiast możemy podmienić z niesprawnym urządzeniem.

wynajem tabletów


Jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych?

Szanujemy własność intelektualną naszych partnerów. Wiemy jaką olbrzymią wartością są informacje przetwarzane przez Ciebie i Twoich pracowników. Oferowany przez nas wynajem tabletów jest bezpieczny. Podczas każdego realizowanego projektu dokładamy wszelkich starań aby móc w sposób odpowiedzialny i fachowy zabezpieczyć Twoją własność intelektualną. Po każdym wydarzeniu bezpiecznie niszczymy dane z dysków, żeby nikt nie miał dostępu do programów i informacji z którymi pracowałeś.

table_people1


 

Jak pomagamy w sukcesie Twojego wydarzenia?

Służymy Tobie pomocą już na etapie planowania wydarzenia. Pomożemy dobrać sprzęt, sporządzimy mapę rozlokowania stanowisk, dobierzemy odpowiednią ilość ludzi do prawidłowej realizacji zlecenia. Nasi technicy rozłożą na miejscu sprzęt według ustalonego wcześniej planu. Rozprowadzą okablowanie, podłączą laptopy do sieci i przygotowują wszystkie dodatkowe urządzenia do pracy. W przypadku jakiekolwiek uszkodzenia lub awarii nasi ludzie zawsze mają ze sobą sprzęt zastępczy, który natychmiast zostaje podmieniony.

 


O co pytają najczęściej nasi przyszli Klienci?

Na jaki okres czasu można wynająć sprzęt komputerowy?

Od jednego dnia do nawet dwóch lat. Podchodzimy elastycznie do każdego zlecenia i dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Jaka jest minimalna ilość sprzętu komputerowego jaką muszę wynająć?

Przyjmujemy każde zlecenie, nawet na jedną sztukę.

Jaka jest maksymalna ilość sprzętu, którą można wynająć?

Jesteśmy w stanie przygotować niemal każdą ilość jednolitego sprzętu. Realizowaliśmy już najmy na 2000 sztuk sprzętu IT w całej Polsce w jednym czasie.

Jakie są dostępne opcje konfiguracji sprzętu?

Posiadamy niemal wszystkie dostępne na rynku konfiguracje sprzętu IT. Przygotowujemy również konfiguracje pod indywidualne zamówienie.

Czy system i oprogramowanie na wynajmowanych komputerach są legalne?

Tak, oczywiście. Posiadamy wszystkie niezbędne umowy, by legalnie udostępniać system Windows. Ponadto jesteśmy największym w Polsce partnerem firmy Microsoft. Posiadamy praktycznie każdy legalny produkt Microsoft w wersji wynajmowej i możemy go zainstalować na naszych komputerach.

Czy możecie zainstalować na wynajmowanych komputerach wskazane przeze mnie oprogramowanie?

Tak, oczywiście. Instalacja oprogramowania odbywa się zawsze po ustaleniu potrzeb klienta.

Czy dostarczony sprzęt IT jest od razu gotowy do pracy?

Tak, dostarczamy przetestowane urządzenia gotowe do pracy od razu po uruchomieniu.

Czy zapewniacie wsparcie techniczne podczas wynajmu?

Tak, oczywiście. Nasi technicy są w gotowości, aby natychmiast usunąć ewentualną usterkę lub wymienić wynajęte urządzenie na nowe.

W jaki sposób możecie mi jeszcze pomóc przy realizacji mojego projektu?

Posiadamy aż 50 techników. Mamy odpowiednie doświadczenie aby wesprzeć nawet najbardziej skomplikowane wydarzenia. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy dział projektowy oraz programistyczny, dlatego jesteśmy w stanie pomóc Tobie w każdym aspekcie związanym z realizacją projektu wynajmowego.

Co dzieje się z wynajętym przeze mnie sprzętem po jego oddaniu?

Sprzęt po powrocie przechodzi audyt techniczny oraz proces czyszczenie danych. Posiadamy certyfikat ISO 27001. Sprzęt który zostaje wysłany na projekt nie ma szans zawierać danych poprzedniego klienta. Dla firm z bardzo restrykcyjną polityką ochrony danych proponujemy usługę dodatkowa jaką jest trzykrotne czyszczenie danych potwierdzone certyfikatem.

Skontaktuj się z nami

 Sims Recycling Solutions Sp. z o. o.

ul. Ernsta Petersona 4A, 85-862 Bydgoszcz 

Telefon: +48 52 523 32 51 

Fax:  +48 52 370 68 61

E-mail:   info.pl@simsmm.com