Wynajem sprzętu na szkolenia firmowe

Najlepszym miejscem na organizację szkolenia wewnętrznego zwykle jest siedziba firmy. Wszyscy uczestnicy spotkania są bowiem na miejscu, ponadto przedsiębiorca nie ponosi dużych kosztów. Niestety często pojawia się problem w postaci niedostatecznej ilości sprzętu IT. Jakie urządzenia są niezbędne do przeprowadzenia szkolenia wewnętrznego oraz jak je zorganizować?

Czy wynajem sprzętu na szkolenia jest opłacalny?

Trudno wyobrazić sobie przeprowadzenie jakiegokolwiek szkolenia bez dostępu do komputerów. Najlepiej, aby każdy uczestnik miał do dyspozycji laptop. W firmie zwykle nie ma wystarczającej liczby laptopów, a demontaż i instalacja komputerów stacjonarnych w sali konferencyjnej są czasochłonne, trudne i mogą spowodować poważną dezorganizację funkcjonowania firmy. Nie trzeba bowiem nikogo przekonywać, jak ważne w codziennej pracy są dziś komputery. Wydaje się zatem, że o wiele lepiej zdecydować się na wynajem sprzętu komputerowego. Na czym polega wynajem laptopów oraz innych urządzeń IT i dlaczego warto się na niego zdecydować?

Firma Sims Recycling Solutions Sp. Z o.o. oferuje wynajem sprzętu biurowego w postaci komputerów, laptopów, tabletów, rzutników i wszelkich innych urządzeń, które Klient uznaje za niezbędne podczas organizowanego wydarzenia. Szkolenie wewnętrzne wymaga głównie wynajmu laptopów, ewentualnie komputerów.  Co najmniej jeden potrzebny jest osobie prowadzącej, natomiast kilka lub kilkanaście przeznaczonych jest dla uczestników.

Oferujemy wynajem sprzętu IT na określoną przez Klientów liczbę dni. Jesteśmy pod tym względem bardzo elastyczni, stąd też możecie dowolnie rozplanować organizowane szkolenie. Ponadto oferujemy szeroki zakres usług dodatkowych. Na Wasze życzenie dostarczymy sprzęt do siedziby firmy, możemy go również rozstawić, zainstalować, a jeśli zajdzie taka potrzeba, nasz pracownik weźmie udział w szkoleniu, odciążając Was w kwestii obsługi sprzętu. Oczywiście gwarantujemy również pełną pomoc techniczną.

Wynajem sprzętu na szkolenia to oszczędność. Alternatywnym rozwiązaniem jest wynajem sali konferencyjnej wyposażonej w sprzęt IT, jednak koszt samego dostępu do przestrzeni konferencyjnej często przewyższa koszty wynajmu sprzętu biurowego. Ponadto firmy oferujące wynajem sal konferencyjnych, za udostępnienie laptopów i rzutnika przeważnie naliczają dodatkowe koszty. Zatem wynajem sprzętu konferencyjnego na szkolenie wewnętrzne to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale również finansowo opłacalne.

Comments are closed.