Wynajem sprzętu na Men’s Prestige Night

W dniu 8 maja 2015 roku mieliśmy przyjemność brać udział w niepowtarzalnym wieczorze dla mężczyzn o nazwie Men’s Prestige Night. Trzecia już edycja tego popularnego i prestiżowego wydarzenia zgromadziła w hotelu Brda wiele znanych osobistości z lokalnego biznesu. Był to idealny moment aby w przyjaznej atmosferze odświeżyć stare i zawrzeć nowe znajomości handlowe. Impreza ta obfitowała w liczne atrakcje, dzięki którym każdy spośród zgromadzonych mężczyzn mógł odnaleźć coś interesującego dla siebie. Największym magnesem, który przyciągnął dużą liczbę osób były wybory Miss Brdy. Spora liczba dziewczyn zgłosiła chęć uczestnictwa w tym wydarzeniu. Bohaterki tego wieczoru zostały wyłonione miesiąc wcześniej na przeprowadzonym castingu. Do samego dnia finału dziewczyny brały udział w wielu pokazach między innymi uczestniczyły w kameralnej sesji bikini zorganizowanej na ekskluzywnym katamaranie. Tytuł najpiękniejszej powędrował do Agaty Chrośniak, która oczarowała publiczność i to ona zdobyła największą ilość głosów.

Na wydarzeniu pełniliśmy rolę partnera technicznego, zapewniając całą gamę sprzętu potrzebnego do realizacji całego przedsięwzięcia. Użyczyliśmy komputery, projektory, system nagłośnienia , a także przeprowadziliśmy relację na żywo za pośrednictwem strony internetowej. Na takie projekty staramy się jak najlepiej przygotować nasz sprzęt aby w pełni zadowolić potrzeby organizatora. W tym przypadku było podobnie. Kilkanaście dni wcześniej, wszystkie urządzenia które przeznaczyliśmy do wynajmu zostały dokładnie sprawdzone i skonfigurowane względem preferencji klienta. Nasz sprzęt komputerowy nie zawiódł i bezproblemowo obsłużył całe wydarzenie.

Zdecydowaliśmy się również na promocję naszego sklepu komputerowego - Device. Wśród sporej liczby firm, które postanowiły zaprezentować swoje produkty, to nasze stanowisko cieszyło się największym zainteresowaniem. Promowaliśmy nasz szeroki zakres usług, od sprzedaży poleasingowego sprzętu komputerowego, po wynajem laptopów, komputerów i drukarek.

Nasz zespół w pełni kompleksowo wywiązał się z powierzonych zadań wzbudzając zadowolenie organizatorów i uczestników. Mamy nadzieję, że na stałe zagościmy jako wsparcie techniczne tej imprezy, a współpraca będzie przebiegała w przyjaznej atmosferze.

 

Comments are closed.