Wynajem sprzętu na jeden dzień? U nas to możliwe!

Niejednokrotnie stawałeś przez wyzwaniem organizacji wydarzenia, konferencji, eventu w krótkim okresie czasu ? Potrzebowałeś wynająć na okazję jednodniowego wydarzenia sprzęt komputerowy? W kilkunastoletniej działalności firmy Sims Rental Solutions bardzo często spotykaliśmy się właśnie z takimi problemami klientów. Dlatego jako jedyni na rynku jesteśmy w stanie zorganizować dla Ciebie wynajem laptopów, komputerów, drukarek, tabletów, projektorów w przeciągu 24 godzin na okres jednego dnia.

Wynajem sprzętu IT to idealna alternatywa do zakupu nowego sprzętu. Często w danym momencie nie dysponuje się odpowiednimi środkami pieniężnymi aby pozwolić sobie na kupno urządzeń. Również często mija się to z celem, aby na rzecz jednorazowego wydarzenia zaopatrywać się w nowy sprzęt IT. Z wyniku tych potrzeb powstała usługa wynajem krótkoterminowy. Wypożyczanie laptopów, komputerów, tabletów, drukarek, projektorów i innego sprzętu multimedialnego.

Krok po kroku, od zamówienia do wynajmu sprzętu komputerowego.

Przedstawimy Państwu, w jak prosty i czytelny sposób przeprowadzamy wynajem krótkoterminowy laptopów, komputerów, tabletów i innych urządzeń IT. Na początku należy zgłosić się do naszego specjalisty od wynajmu, z niezbędnymi informacjami o Państwa potrzebie. Taka wiadomość powinna zawierać dane kontaktowe, miejsce i datę wynajmu, jaki rodzaj sprzętu i jego ilość. Te informacje pozwolą naszemu pracownikowi na dokładną analizę dostępnego sprzętu pod wynajem i stworzenie wstępnej oferty dla Państwa. Następnie, czy to emailowo czy telefoniczne, przedstawiciel Sims kontaktuje się i ustala wszelkie dodatkowe szczegóły wypożyczenia. Wiemy, jak ważne jest to aby cały proces był wykonany szybko, dlatego dysponujemy szeroką kadrą, która bez zwłoki zajmuje się danym zleceniem.

Gdy wszystkie warunki co do ilości sprzętu, charakteru wynajmu itd. zostały zatwierdzone, wówczas przesyłacie Państwo do nas niezbędne dokumenty, a my przygotowujemy indywidualną umowę najmu i następuje zapłata. Zgodnie z zapisami w umowie albo wysyłamy urządzenia albo własnym transportem dostarczamy na wskazane miejsce. Masz pewność, że wynajęte laptopy, komputery, drukarki, tablety są w 100% sprawne. Przed każdym wypożyczeniem sprawdzamy dokładnie każde urządzenie, tak aby w Państwa ręce trafił sprzęt gotowy do pracy. W razie jakiekolwiek awarii dodajemy urządzenie zastępcze, w celu zachowania ciągłości wydarzenia. Po zakończonym wynajmie, sprzęt wraca do nas i dane zgromadzone na dysku są bezpowrotnie kasowane. I tym sposobem kończy się usługa wypożyczenia sprzętu IT. Jak można zauważyć, cały proces jest przejrzysty i wykonywany na najwyższym poziomie bezpieczeństwa i oszczędności czasu. Zdajemy sobie sprawę, jak dużą wartość ma dla Państwa rzetelnie przeprowadzona usługa, dlatego zadowolenie klienta stawiamy w naszej firmie na wysokim miejscu.

Comments are closed.