Wynajem sprzętu IT na targi i wystawy

Wynajem sprzętu IT na targi – oszczędź czas i pieniądze

Czy możliwe jest udane zaprezentowanie firmy na targach bez użycia takich urządzeń, jak komputer czy tablet? Technologia wydaje się dzisiaj niezbędna, niestety budżet przedsiębiorcy jest zwykle ograniczony. Mało kto może sobie pozwolić na wydatek rzędu dziesiątek tysięcy złotych na zakup sprzętu multimedialnego, przydatnego przez kilka, maksymalnie kilkanaście dni. Nie miałoby to zresztą większego sensu, dlatego polecamy wynajem sprzętu IT.

Oryginalne oprogramowanie oraz instalacja sprzętu

Decydując się na wynajem sprzętu na targi, zdejmują Państwo z siebie również całe obciążenie związane z organizacją wydarzenia pod kątem technicznym. Jedną z najczęściej wykorzystywanych usług dodatkowych świadczonych przez naszą firmę oferującą wynajem sprzętu komputerowego jest bowiem jego instalacja. Nasi fachowcy rozstawiają sprzęt zgodnie z życzeniem Klienta, a następnie wykonują niezbędne połączenia. Tym samym oszczędzają Państwo cenny czas, jednocześnie mając pewność co do profesjonalnego przygotowania stanowisk.

Ponadto, pragniemy podkreślić, iż oferujemy wynajem sprzętu komputerowego z pełnym, oryginalnym oprogramowaniem. Jako jedni z nielicznych posiadamy prawo do dystrybucji oryginalnego systemu Windows, co zapewnia Państwu spokój podczas kontroli legalności systemu w czasie targów handlowych.

Jakiego potrzebują Państwo sprzętu?

Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma nieco inne potrzeby w kwestii rodzaju i liczby potrzebnych urządzeń. Wynajem sprzętu na wystawy zwykle dotyczy czego innego niż wypożyczenie urządzeń na targi handlowe lub inne wydarzenia. Wiele zależy również od profilu działalności przedsiębiorstwa oraz celów marketingowych. Nasza firma wykazuje się dużą elastycznością, oferując wynajem sprzętu IT w różnych konfiguracjach oraz ilościach.

Pragniemy zauważyć, iż niezwykle ważne jest wyjście na przeciw klientom doceniającym dzisiaj urządzenia mobilne, które podczas zatłoczonych targów mogą okazać się niezwykle przydatne. Tym samym wynajem sprzętu na targi, wystawy i inne podobne eventy, powinien dotyczyć nie tylko komputerów stacjonarnych, ale również laptopów i tabletów.

Comments are closed.