Wynajem serwerów i sieci

 

      Od czterech lat koordynuję usługi wynajmu komputerów dla naszych klientów.  W tym czasie wypożyczyłam już 14600 sztuk sprzętu IT dla ponad 1500 firm i instytucji. To miłe, kiedy klienci wracają i decydują się na kolejne zlecenia. To dla mnie jasny sygnał, że byli zadowoleni ze współpracy ze mną.

Justyna Trzcińska // Rental Manager

 

6853 - Taką ilość sprzętu IT posiadamy aktualnie pod wynajem.

wynajem serwerów

Specyfikacja techniczna wynajmowanych serwerów

Wynajmujemy serwery znanych marek takich jak: Dell, Lenovo czy HP.

Specyfikacja przykładowego serwera, którego możesz wynająć już dzisiaj: Serwer HP DL380 posiada procesor Intel 6-Core Xeon E5645 o taktowaniu 2,40 GHz. Wynajem serwerów zmniejszy koszty w twojej firmie. HP DL380 może obsługiwać maksymalnie 192 GB pamięci. Sprzęt posiada aż 16 miejsc na dyski.  Serwer został wyposażony w 6 GB RAM.

Zainteresowany innym modelem serwera ? Skontaktuj się z nami, posiadamy dużą ilość sprzętu dostępną pod wynajem.

Inne konfiguracje wynajmowanych serwerów

Serwery oferujemy w kilkunastu konfiguracjach. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy serwer wraz z konfiguracją spełniające Twoje oczekiwania.

Ceny wynajmu serwerów

Mamy bardzo konkurencyjne ceny wynajmu serwerów. Nasze rozwiązania pozwolą Tobie zmniejszyć koszty związane z wynajmem sprzętu komputerowego nawet do 50%.

Proponujemy wynajem serwera w dwóch opcjach:

  • Oferta krótkoterminowa.
  • Oferta długoterminowa.

W celu poznania szczegółowych cen należy wypełnić formularz kontaktowy. Nasz dział obsługi klientów przygotuje indywidualną wycenę wynajmu serwera.

Dostępność w magazynie serwerów pod wynajem

Aktualnie na stanie posiadamy kilkanaście modeli serwerów o różnej specyfikacji. Jesteśmy w stanie zapewnić Tobie nawet 30 serwerów. Posiadamy największy magazyn w Polsce, który ciągle aktualizujemy.

Skontaktuj się z nami, a poinformujemy Ciebie o dokładnej ilości serwerów, którą możemy udostępnić Tobie od zaraz. Istnieje możliwość wynajęcia tego sprzętu w ofercie krótkoterminowej i długoterminowej.

Dostawa wynajmowanych serwerów

Jesteśmy w stanie zapewnić dostawę we wskazane przez Ciebie miejsce w Polsce nawet w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Wynajęliśmy już ponad 25 000 sztuk sprzętu IT, co czyni nas liderem w branży. Możesz wypożyczyć niemal każdą ilość sprzętu IT. Jeżeli chcesz wynająć te serwery poza granice kraju skontaktuj się z nami, aby uzyskać informację o możliwym terminie dostawy. Sam decydujesz czy kwestie transportu sprzętu IT powierzasz nam czy załatwiasz to samodzielnie.

Oprogramowanie na wynajmowanych serwerach

Jesteśmy największym w Polsce autoryzowanym partnerem firmy Microsoft.  Wynajmowane przez nas serwery są sprawdzone w 100% i posiadają pełną gwarancję. W przypadku ewentualnej awarii sprzętu, wymieniamy uszkodzony serwer na nowy. Jakość naszych usług potwierdzona jest certyfikatami ISO.

Produkty komplementarne do wynajmowanych serwerów

Uzupełnij wynajęte serwery o dodatkowe urządzenia, które mogą się przydać przy realizacji Twojego projektu. Zobacz jak jeszcze możemy Ciebie wesprzeć >

Szybki kontakt w sprawie wynajmy serwerów

Zadzwoń: +48 52 523 32 51 lub napisz e-mail:  info.pl@simsmm.com- Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Komu dedykujemy usługę wynajem serwerów i urządzeń sieciowych ?

Wynajem serwerów i urządzeń sieciowych idealnie sprawdza się w każdym przedsiębiorstwie, w którym to praca odbywa się w środowisku sieciowym. Niezależnie od wielkości Twojej organizacji wynajem serwerów w korzystny sposób wpłynie na Twój budżet. Do tej pory z naszych usług wypożyczenia sprzętu IT korzystały międzynarodowe korporacje jak i małe, lokalne firmy.

Nie musisz nadwyrężać budżetu na zakup nowych serwerów. Wybierając opcję wynajem serwera masz wyjątkowa okazję aby zredukować koszty w swojej organizacji.

Wystarczy skorzystać z wynajmu sprzętu w ofercie krótkoterminowej na jeden lub kilka dni. Jeżeli potrzebujesz sprzętu na dłuższy czas, jako stałego wyposażenia biura – skorzystaj z opcji wynajmu serwerów i sieci w ofercie długoterminowej. To bardzo korzystne rozwiązanie przypominające leasing z comiesięczną fakturą VAT, którą możesz rozliczać w firmie.

wynajem serweraKto do tej pory wynajmował od nas sprzęt IT?

Wśród firm i instytucji, które z nami współpracują znajdują się m.in: Nestle, T-Mobile, Ernst & Young, NATO, Okręgowa Izba Radców Prawnych, Narodowy Bank Polski. Na życzenie, udostępnimy Tobie referencje od naszych Klientów. Już teraz możesz zobaczyć zdjęcia z naszych ostatnich realizacji >

5. 2014 Kongres Edukacji i rozwój Warszawa 22-23.10.20146. Egzamin201371. Animocje 2014

Wynajem serwerów i urządzeń sieciowych  prowadzimy w takich miastach jak: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Kalisz, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Ostrów Wielkopolski, Płock, Poznań, Radom, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra oraz w mniejszych miejscowościach na terenie całej Polski. Jesteśmy również w stanie przeprowadzić usługę wynajmu komputerów poza granicami kraju.


Jakie zalety oferuje wynajem serwerów i sieci od Sims Rental Solutions?

- Największa baza w kraju serwerów i sieci  dostępna pod wynajem,

- Realizacja nawet w 24h od złożenia zamówienia,

- Jesteśmy międzynarodową korporacją, która działa w ponad 30 krajach na 5 kontynentach,

- Gwarancja pewnej i terminowej realizacji zlecenia, poparta referencjami od dotychczasowych partnerów biznesowych,

- Liczne certyfikaty ISO nadane przez BSI: ISO 27001:2005, ISO 14001, ISO 9001:2008,

- Największy w Polsce partner Microsoft oraz złoty partner firmy Blancoo,

- Wsparcie techniczne na etapie planowania i rozmieszczenia urządzeń pod wynajem,


 Jak przygotowujemy nasze serwery pod wynajem?

Przed każdym wynajmem serwerów i sieci, każdorazowo sprzęt jest sprawdzany, testowany i przygotowywany zgodnie z potrzebami Klienta. Instalujemy odpowiednie oprogramowanie na którym Twoje urządzenie będzie pracować.  Każdy sprzęt pieczołowicie pakujemy i dostarczamy go do Twojej lokalizacji. Na wypadek gdyby coś zawiodło mamy zawsze ze sobą sprzęt zastępczy, który natychmiast możemy podmienić z niesprawnym urządzeniem.

wynajem tabletów


Jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych?

Szanujemy własność intelektualną naszych partnerów. Wiemy jaką olbrzymią wartością są informacje przetwarzane przez Ciebie i Twoich pracowników. Oferowany przez nas wynajem serwerów i sieci jest w pełni bezpieczny. Podczas każdego realizowanego projektu dokładamy wszelkich starań aby móc w sposób odpowiedzialny i fachowy zabezpieczyć Twoją własność intelektualną. Po każdym wydarzeniu bezpiecznie niszczymy dane z dysków, żeby nikt nie miał dostępu do programów i informacji z którymi pracowałeś. Wykorzystujemy do tego 3 niezawodne metody usuwania danych.

wynajem serwera


 Jak pomagamy w sukcesie Twojego wydarzenia?

Służymy Tobie pomocą już na etapie planowania wydarzenia. Pomożemy dobrać sprzęt, sporządzimy mapę rozlokowania stanowisk, dobierzemy odpowiednią ilość ludzi do prawidłowej realizacji zlecenia. Nasi technicy rozłożą na miejscu sprzęt według ustalonego wcześniej planu. Rozprowadzą okablowanie, podłączą laptopy do sieci i przygotowują wszystkie dodatkowe urządzenia do pracy. W przypadku jakiekolwiek uszkodzenia lub awarii nasi ludzie zawsze mają ze sobą sprzęt zastępczy, który natychmiast zostaje podmieniony.


 

O co pytają najczęściej nasi przyszli Klienci?

Na jaki okres czasu można wynająć serwer i sieć ?

Od jednego dnia do nawet dwóch lat. Podchodzimy elastycznie do każdego zlecenia i dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Jaka jest minimalna ilość serwerów lub sieci jaką muszę wynająć?

Przyjmujemy każde zlecenie, nawet na jedną sztukę.

Jaka jest maksymalna ilość serwerów lub sieci, którą można wynająć?

Jesteśmy w stanie przygotować niemal każdą ilość jednolitego sprzętu. Realizowaliśmy już najmy na 2000 sztuk sprzętu IT w całej Polsce w jednym czasie.

Jakie są dostępne opcje konfiguracji sprzętu?

Posiadamy niemal wszystkie dostępne na rynku konfiguracje sprzętu IT. Przygotowujemy również konfiguracje pod indywidualne zamówienie.

Czy system i oprogramowanie na wynajmowanych serwerach są legalne?

Tak, oczywiście. Posiadamy wszystkie niezbędne umowy, by legalnie udostępniać system Windows. Ponadto jesteśmy największym w Polsce partnerem firmy Microsoft.

Czy możecie zainstalować na wynajmowanych serwerach wskazane przeze mnie oprogramowanie?

Tak, oczywiście. Instalacja oprogramowania odbywa się zawsze po ustaleniu potrzeb klienta.

Czy dostarczony sprzęt IT jest od razu gotowy do pracy?

Tak, dostarczamy przetestowane urządzenia gotowe do pracy od razu po uruchomieniu.

Czy zapewniacie wsparcie techniczne podczas wynajmu?

Tak, oczywiście. Nasi technicy są w gotowości, aby natychmiast usunąć ewentualną usterkę lub wymienić wynajęte urządzenie na nowe.

W jaki sposób możecie mi jeszcze pomóc przy realizacji mojego projektu?

Posiadamy aż 50 techników. Mamy odpowiednie doświadczenie aby wesprzeć nawet najbardziej skomplikowane wydarzenia. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy dział projektowy oraz programistyczny, dlatego jesteśmy w stanie pomóc Tobie w każdym aspekcie związanym z realizacją projektu wynajmowego.

Co dzieje się z wynajętym przeze mnie sprzętem po jego oddaniu?

Sprzęt po powrocie przechodzi audyt techniczny oraz proces czyszczenie danych. Posiadamy certyfikat ISO 27001. Sprzęt który zostaje wysłany na projekt nie ma szans zawierać danych poprzedniego klienta. Dla firm z bardzo restrykcyjną polityką ochrony danych proponujemy usługę dodatkowa jaką jest trzykrotne czyszczenie danych potwierdzone certyfikatem.

Skontaktuj się z nami

 Sims Recycling Solutions Sp. z o. o.

ul. Ernsta Petersona 4A, 85-862 Bydgoszcz 

Telefon: +48 52 523 32 51 

Fax:  +48 52 370 68 61

E-mail:   info.pl@simsmm.com