Wynajem projektorów multimedialnych

 

  

      Wynajem projektorów sprawdza się w wielu sytuacjach. Zaufało nam już ponad 2155 osób i 1500 instytucji. To miłe, kiedy partnerzy wracają i decydują się na kolejne zlecenia. To dla mnie jasny sygnał, że byli zadowoleni ze współpracy ze mną.

Justyna Trzcińska // Rental Manager

 

6995 - Taką ilość sprzętu IT posiadamy aktualnie pod wynajem.

benq w750

Specyfikacja techniczna wynajmowanych projektorów

Jednym z modeli, który posiadamy dostępny pod wynajem jest projektor BenQ W750 w systemie projekcji DLP, idealnie sprawdzi się jako sprzęt na spotkanie biznesowe czy do biura. Jeżeli chcesz profesjonalnie i w pełni komfortowo przeprowadzić konferencję, to nasze projektory sprostają Twoim wymaganiom. Bez problemu podłączysz projektor do laptopa czy komputera stacjonarnego. Rozdzielczość 1280 x 720 pozwala ujrzeć wszystkie szczegóły obrazu. Jasność 2500 lumenów gwarantuje znakomity wygląd prezentacji w różnych pomieszczeniach. Projektor BenQ W750 wyświetla pełną gamę 1,07 mld kolorów.

Pozostałe modele dostępne pod wynajem

Przedstawiamy inne modele projektorów udostępnione pod wynajem. O inne modele jak również o specyfikację zapraszamy do kontaktu.

Sanyo PROxtraX PLC-XT25             InFocus IN116a             Sanyo ProxtraX PDG DXT10L
wynajem projektorów            wynajem projektorów             wynajem projektorów

Udostępniamy również ekran ścienny 200 x 200 firmy AVTEK. W pełni profesjonalnie i w komfortowych warunkach możesz przeprowadzić swoją konferencje.

wynajem projektorów

Ceny wynajmu projektorów

Wynajem projektorów dostosowujemy indywidualnie do każdego kontrahenta.

Możesz wynająć projektory w dwóch możliwościach:

  • Wynajem krótkoterminowy - już od 1 dnia
  • Wynajem długoterminowy - nawet na 3 lata

Wszelkie informacje na temat warunków wynajmu udzielają nasi specjaliści.Porada jest bezpłatna i niezobowiozująca. Zapraszamy do kontaktu.

Dostępność w magazynie projektorów pod wynajem

Projektory multimedialne są dostępne! Posiadamy największy stock w Polsce, który stale aktualizujemy. Skontaktuj się z nami, a poinformujemy Ciebie o dokładnej ilości projektorów, jaką możemy udostępnić Tobie od zaraz. Istnieje możliwość wynajęcia tego sprzętu w ofercie krótkoterminowej i długoterminowej.

Dostawa wynajmowanych projektorów

Jesteśmy w stanie zapewnić dostawę we wskazane przez Ciebie miejsce w Polsce nawet w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Wynajęliśmy już ponad 25 000 sztuk sprzętu komputerowego, co czyni nas liderem w branży.

Sam decydujesz czy kwestie transportu projektorów powierzasz nam czy załatwiasz to samodzielnie. Sprawdzone i zabezpieczone projektory wysyłamy za pomocą kuriera DPD. Masz pewność, że sprzęt zostanie dostarczony na czas w nienaruszonym stanie.

Jeżeli chcesz wynająć te projektory poza granice kraju skontaktuj się z nami, aby uzyskać informację o możliwym terminie dostawy.

Gwarancja na wynajmowanych projektorach

Wynajmowane przez nas projektory są sprawdzone w 100% i posiadają pełną gwarancję. W przypadku ewentualnej awarii sprzętu, wymieniamy uszkodzony projektor na nowy. Jakość naszych usług potwierdzona jest certyfikatami ISO.

Produkty komplementarne do wynajmowanych projektorów

Uzupełnij wynajęte projektory o dodatkowe urządzenia, które mogą się przydać przy realizacji Twojego projektu. Zobacz jak jeszcze możemy Ciebie wesprzeć >

Szybki kontakt w sprawie wynajmu projektorów

Zadzwoń: +48 52 523 32 51   lub napisz e-mail:  info.pl@simsmm.com- Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Wynajem projektorów multimedialnych dedykowany jest dla?

Wynajem projektorów sprawdza się w wielu sytuacjach. Jeżeli organizujesz szkolenia, konferencje, prezentacje lub egzaminy to nie musisz posiadać własnego zaplecza technicznego aby zapewnić uczestnikom dostęp do sprzętu komputerowego.

Wystarczy skorzystać z wynajmu projektora w ofercie krótkoterminowej na jeden lub kilka dni. Takie rozwiązanie nie nadwyręży Twojego budżetu.

Jeżeli potrzebujesz projektorów na dłuższy czas, jako stałego wyposażenia biura – skorzystaj z opcji wynajmu sprzętu w ofercie długoterminowej. To bardzo korzystne rozwiązanie, które stanowi alternatywę dla leasingu. Otrzymasz comiesięczną fakturę VAT, którą możesz rozliczyć w firmie.

wynajem projektorów


 Kto do tej pory wynajmował od nas sprzęt IT?

Wśród firm i instytucji, które z nami współpracują znajdują się m.in: Nestle, T-Mobile, Ernst & Young, NATO, Okręgowa Izba Radców Prawnych, Narodowy Bank Polski. Na życzenie, udostępnimy Tobie referencje od naszych Klientów. Już teraz możesz zobaczyć zdjęcia z naszych ostatnich realizacji >

5. 2014 Kongres Edukacji i rozwój Warszawa 22-23.10.20146. Egzamin201371. Animocje 2014

 

Wynajem projektorów multimedialnych prowadzimy w takich miastach jak: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Kalisz, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Ostrów Wielkopolski, Płock, Poznań, Radom, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra oraz w mniejszych miejscowościach na terenie całej Polski. Jesteśmy również w stanie przeprowadzić usługę wynajmu projektorów poza granicami kraju.

Zajrzyj na naszego bloga, znajdziesz tam aktualne informacje na temat naszej działalności -> BLOG

 


 Jakie zalety oferuje wynajem projektorów od Sims Rental Solutions?
wynajem

- Największa baza sprzętu w Polsce i lider branży IT na świecie

- Realizacja zamówień nawet w 24 H

- Atrakcyjna cena i oferta dopasowana do Twoich potrzeb

- Gwarancja pewnej i terminowej realizacji nawet najbardziej wymagającego zlecenia

- Certyfikaty ISO nadane przez BSI: ISO 27001:2005, ISO 14001, ISO 9001:2008

- Największy w Polsce partner Microsoft oraz złoty partner firmy Blancco


Jak przygotowujemy nasze projektory pod wynajem?

Każdy wynajem projektorów jest indywidualny. Nasze urządzenia przed wynajem są każdorazowo sprawdzane, testowane i przygotowywane zgodnie z potrzebami Klienta. Każdy projektor wraz z oprzyrządowaniem pieczołowicie pakujemy i dostarczamy pod wskazany adres. Na wypadek gdyby coś zawiodło mamy zawsze ze sobą sprzęt zastępczy, który natychmiast możemy podmienić z niesprawnym urządzeniem.

wynajem


Jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych?

Szanujemy własność intelektualną naszych partnerów. Wiemy jaką olbrzymią wartością są informacje przetwarzane przez Ciebie i Twoich pracowników. Wynajem projektorów jest w pełni bezpieczny. Podczas każdego realizowanego projektu dokładamy wszelkich starań aby móc w sposób odpowiedzialny i fachowy zabezpieczyć Twoją własność intelektualną.

table_people1


 

Jak pomagamy w sukcesie Twojego wydarzenia?

Służymy Tobie pomocą już na etapie planowania wydarzenia. Pomożemy dobrać sprzęt, sporządzimy mapę rozlokowania stanowisk, dobierzemy odpowiednią ilość ludzi do prawidłowej realizacji zlecenia. Nasi technicy rozłożą na miejscu projektory według ustalonego wcześniej planu. Rozprowadzą okablowanie, podłączą  do sieci i przygotowują wszystkie dodatkowe urządzenia do pracy. W przypadku jakiekolwiek uszkodzenia lub awarii nasi ludzie zawsze mają ze sobą sprzęt zastępczy, który natychmiast zostaje podmieniony.

wynajem projektorów


 O co pytają najczęściej nasi przyszli Klienci?

Na jaki okres czasu można wynająć projektory?

Od jednego dnia do nawet dwóch lat. Podchodzimy elastycznie do każdego zlecenia i dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Jaka jest minimalna ilość projektorów jaką muszę wynająć?

Przyjmujemy każde zlecenie, nawet na jedną sztukę.

Jaka jest maksymalna ilość sprzętu, którą można wynająć?

Jesteśmy w stanie przygotować niemal każdą ilość jednolitego sprzętu. Realizowaliśmy już najmy na 2000 sztuk sprzętu IT w całej Polsce w jednym czasie.

Jakie są dostępne opcje konfiguracji sprzętu?

Posiadamy niemal wszystkie dostępne na rynku konfiguracje sprzętu IT. Przygotowujemy również konfiguracje pod indywidualne zamówienie.

Czy system i oprogramowanie na wynajmowanych urządzeniach jest legalne?

Tak, oczywiście. Posiadamy wszystkie niezbędne umowy, by legalnie udostępniać system Windows. Ponadto jesteśmy największym w Polsce partnerem firmy Microsoft. Posiadamy praktycznie każdy legalny produkt Microsoft w wersji wynajmowej i możemy go zainstalować na naszych komputerach.

 

Czy dostarczony sprzęt IT jest od razu gotowy do pracy?

Tak, dostarczamy przetestowane urządzenia gotowe do pracy od razu po uruchomieniu.

Czy zapewniacie wsparcie techniczne podczas wynajmu?

Tak, oczywiście. Nasi technicy są w gotowości, aby natychmiast usunąć ewentualną usterkę lub wymienić wynajęte urządzenie na nowe.

W jaki sposób możecie mi jeszcze pomóc przy realizacji mojego projektu?

Posiadamy aż 50 techników. Mamy odpowiednie doświadczenie aby wesprzeć nawet najbardziej skomplikowane wydarzenia. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy dział projektowy oraz programistyczny, dlatego jesteśmy w stanie pomóc Tobie w każdym aspekcie związanym z realizacją projektu wynajmowego.

Co dzieje się z wynajętym przeze mnie sprzętem po jego oddaniu?

Sprzęt po powrocie przechodzi audyt techniczny oraz proces czyszczenie danych. Posiadamy certyfikat ISO 27001. Sprzęt który zostaje wysłany na projekt nie ma szans zawierać danych poprzedniego klienta. Dla firm z bardzo restrykcyjną polityką ochrony danych proponujemy usługę dodatkowa jaką jest trzykrotne czyszczenie danych potwierdzone certyfikatem.

Skontaktuj się z nami

 Sims Recycling Solutions Sp. z o. o.

ul. Ernsta Petersona 4A, 85-862 Bydgoszcz 

Telefon: +48 52 523 32 51 

Fax:  +48 52 370 68 61

E-mail:   info.pl@simsmm.com