Wynajem monitorów na turniej e-sportowy

 

Kolejny rok z rzędu w Lubinie odbył się turniej e-sportowy IT Planet E-Sports Masters. Kolejna edycja tej imprezy okazała się organizacyjnym i frekwencyjnym sukcesem. Miło nam, że mieliśmy w tym swój udział, ponieważ turniej odbywał się przy użyciu naszych monitorów komputerowych. Przedmiotem wynajmu były wysokiej klasy 24-calowe monitory, które zapewniały doskonałą percepcję e-sportowych wrażeń. Jako partner techniczny dołożyliśmy wszelkich starań, aby impreza miała sprawny przebieg.

Wynajem monitorów to od wielu lat jedna z najpopularniejszą usług, które świadczymy w Sims Rental Solutions. Wypożyczający wybierają opcję krótkoterminowego wynajmu, gdy potrzebują doposażyć salkę konferencyjną w dodatkowy sprzęt na event czy wydarzenie biznesowe. Klienci najbardziej cenią sobie prostotę i czytelność warunków wynajmu oraz bezpieczeństwo, ponieważ poza samym sprzętem świadczymy też kompleksową obsługę techniczną. Rozliczenie odbywa się poprzez fakturę VAT, którą potem można „wrzucić w koszty”. Wynajem sprzętu IT organizujemy w taki sposób, aby nie zakłócić pracy w obsługiwanej organizacji. Wiemy jak duże znaczenie ma to dla naszych klientów.

Ale wynajem komputerów i innego sprzętu niekoniecznie musi być krótkoterminowy. Świadczymy usługi wynajmu długoterminowego, który jest bardzo korzystną alternatywą dla leasingu. Rozwiązanie to w wymierny sposób pozwala zmniejszyć koszty związane z utrzymaniem sprzętu IT. Z wynajmu długoterminowego mogą skorzystać wszystkie podmioty gospodarcze - od małych firm, które nie chcą nadwyrężać budżetu, kończąc na korporacjach dla których najistotniejsza jest jakość i jednolitość sprzętu. Do każdego projektu wynajmu długoterminowego podchodzimy indywidualnie i zawsze dla naszego Klienta przygotowujemy spersonalizowane rozwiązanie na miarę jego potrzeb. Wynajem sprzętu IT objęty jest gwarancją i ubezpieczeniem, więc Klient może się poczuć w pełni bezpieczny.

Comments are closed.