Wynajem laptopów

 

   

   Dokładamy wszelkich starań, żeby Klient, który zadzwoni do naszej firmy dostał sprzęt, który aktualnie szuka, w ilości która jest mu potrzebna, w terminie, który wybrał. To wielkie szczęście dysponować tak dużą bazą urządzeń, by móc sprostać praktycznie każdemu, nawet najbardziej wymagającemu zleceniu.

Andrzej Dybiona // Service Delivery Manager

 

6801 - Taką ilość sprzętu IT posiadamy aktualnie pod wynajem.

Specyfikacja techniczna wynajmowanych laptopów

Profesjonalne laptopy uznanych producentów to gwarancja dobrej pracy i sukcesu Twojego projektu.  Sprzęt wyposażony w mocny procesor Intel i5 i 8 GB RAM pozwala na efektywną pracę ze sprzętem. 14 calowy ekran idealnie sprawdzi się do codziennej pracy z laptopem. Dysk SSD pozwoli szybko zapisywać ważne dla Ciebie dane. Dzięki modułowi Wi – Fi zyskasz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Inne konfiguracje wynajmowanych laptopów

Chcesz aby laptop posiadał większą pamięć RAM czy obszerniejszy dysk twardy? Chciałbyś wynająć większą ilość sprzętu długoterminowo lub krótkoterminowo ?

Skontaktuj się z nami – dopasujemy sprzęt do Twoich wymagań lub zaproponujemy inny model. W ofercie posiadamy laptopy najlepszych producentów takich jak: Dell, HP, Lenovo.

Wypożyczalnia laptopów - ceny

Mamy bardzo konkurencyjne ceny wynajmu laptopów. Nasze rozwiązania pozwolą Tobie zmniejszyć wydatki na sprzęt komputerowy.

Proponujemy wypożyczenie laptopa w 2 opcjach:

  • Oferta krótkoterminowa
  • Oferta długoterminowa

W celu poznania szczegółowych cen należy wypełnić formularz kontaktowy. Nasz dział obsługi klientów przygotuje indywidualną wycenę usługi wypożyczenie laptopa.

Dostępność w magazynie laptopów pod wynajem

Obecnie posiadamy ponad 6500 sztuk na magazynie. Jesteśmy w stanie zapewnić Tobie dużą ilość laptopów na długi okres czasu. Posiadamy największy stock w Polsce, który stale aktualizujemy. Skontaktuj się z nami, a poinformujemy Ciebie o dokładnej ilości laptopów, jaką możemy udostępnić Tobie od zaraz. Istnieje możliwość wynajęcia tego sprzętu w ofercie krótkoterminowej i długoterminowej.

Dostawa wynajmowanych laptopów</strong

Nasza wypożyczalnia laptopów jest w stanie zapewnić dostawę we wskazane przez Ciebie miejsce w Polsce nawet w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Wynajęliśmy już ponad 30 000 sztuk sprzętu IT, co czyni nas liderem w branży. Możesz wypożyczyć niemal każdą ilość sprzętu IT. Jeżeli chcesz wynająć te laptopy poza granice kraju skontaktuj się z nami, aby uzyskać informację o możliwym terminie dostawy. Sam decydujesz czy kwestie transportu sprzętu IT powierzasz nam czy załatwiasz to samodzielnie.

Oprogramowanie na wynajmowanych laptopach

Jesteśmy największym w Polsce autoryzowanym partnerem firmy Microsoft. Niekwestionowaną zaletą naszych urządzeń dostępnych w wypożyczalni laptopów jest to, że posiadają oryginalne oprogramowanie Windows. Bez problemu zainstalujemy na nich wszystkie programy i aplikacje, które są potrzebne do realizacji Twojego projektu. Wynajmowane przez nas laptopy są sprawdzone w 100% i posiadają pełną gwarancję. W przypadku ewentualnej awarii sprzętu, wymieniamy uszkodzony laptop na nowy. Jakość naszych usług potwierdzona jest certyfikatami ISO.

Produkty komplementarne do wynajmowanych laptopów

Uzupełnij wynajęte laptopy o dodatkowe urządzenia, które mogą się przydać przy realizacji Twojego projektu. Zobacz jak jeszcze możemy Ciebie wesprzeć >

Szybki kontakt w sprawie wypożyczenia laptopa

Zadzwoń: +48 52 523 32 52  lub napisz e-mail:  wynajem@simsmm.com- Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Wypożyczalnia laptopów – ceny

Oferujemy wyjątkowo konkurencyjne ceny wynajmu laptopów, które pozwolą Ci znacząco zmniejszyć wydatki na sprzęt komputerowy. Ile kosztuje wynajem laptopa w wypożyczalni sprzętu Simsrental? Stawki są uzależnione od kilku czynników, wśród których najważniejsze, to: wartość urządzenia i okres wypożyczenia.

Warto zaznaczyć że, im dłuższy wynajem, tym większa jego opłacalność. Pragniemy jednak podkreślić, iż do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, każdorazowo dokonując osobnej wyceny. Chcąc dowiedzieć się, ile kosztuje wynajem laptopa, który Cię interesuje, wypełnij formularz kontaktowy. W odpowiedzi, nasz dział obsługi klientów przygotuje indywidualną wycenę usługi wypożyczenia laptopa.

Komu dedykujemy usługę wynajmu laptopów?

Wynajem laptopów to usługa sprawdzająca się w szeregu różnych sytuacji. Z naszej oferty korzystają zarówno mikro przedsiębiorcy jak i międzynarodowe korporacje. Wynajem laptopów na szkolenia czy też wynajem laptopa na konferencje to rozwiązanie, które rozwiązuje wiele problemów. Już nie musisz zastanawiać się, jak zorganizować zaplecze techniczne wydarzenia, gdyż zapewnimy Ci dostęp do wszelkich potrzebnych urządzeń, a także zajmujemy się montażem i obsługą sprzętu. Posiadamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy do potrzeb klienta. Dlatego też obok usługi wynajmu laptopów na szkolenia w liczbie kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu, realizujemy również mniejsze zlecenia na wypożyczenie laptopa na targi czy użyczenie pojedynczego urządzenia na delegację pracowniczą.

Klienci indywidualni najczęściej pytają o wynajem laptopa na egzamin radcowski lub notarialny. Przystępując do tych – dla wielu najważniejszych w życiu – egzaminów, konieczne jest posiadanie odpowiednio przygotowanego sprzętu. Zapewniamy urządzenia spełniające wymagania określone przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Zdawanie egzaminu na własnym komputerze wymagałoby wcześniejszego usunięcia większości plików, odinstalowania programu antywirusowego oraz wykonania kilku innych czynności przygotowawczych. Wynajem laptopów na egzamin notarialny jest zatem rozwiązaniem bardziej komfortowym. Wynajem laptopów na egzaminy to również oferta skierowana do Okręgowej Izby Radców Prawnych. 

Świadczymy usługę wynajmu jedną z dwóch metod, jakimi są:

Wynajem laptopów krótkoterminowy – na 1 lub kilka dni. Opcja wybierana najczęściej przez Klientów korzystających z wynajmu laptopów na konferencje i szkolenia.
Wynajem laptopów długoterminowy – idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz laptopów do regularnej pracy. Wypożyczenie długoterminowe to opcja przypominającą leasing z comiesięczną fakturą VAT, którą możesz rozliczyć w firmie.

wypożyczalnia laptopów


Kto do tej pory wynajmował od nas laptopy ?

Wśród firm i instytucji, które z nami współpracują znajdują się firmy z branży bankowej, szkoleniowej, farmaceutycznej, telekomunikacyjnej, spożywczej. Od wielu lat, corocznie, obsługujemy egzaminy prawnicze na terenie całej Polski. Mamy spore doświadczenie w wynajmie laptopów na krótkotrwałe szkolenia czy konferencje.

Na życzenie, chętnie udostępnimy Tobie referencje od naszych Klientów.

Już teraz możesz sprawdzić nasze ostatnie realizacje>

Wynajem laptopów na kolokwia6. Egzamin20137Wynajem laptopów

Wynajem laptopów świadczymy na terenie całego kraju. Do tej pory nasi partnerzy wypożyczyli laptopy w takich miastach jak: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Kalisz, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Ostrów Wielkopolski, Płock, Poznań, Radom, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra oraz w mniejszych miejscowościach. Jako nieliczny w Polsce możemy przeprowadzić wynajem laptopów poza granicę naszego kraju.


Jakie zalety nosi za sobą wynajem laptopów w Sims Rental Solutions?

- Jako część międzynarodowej korporacji Sims Recycling Solutions gwarantuje pewną i terminową dostawę.

- U nas masz dostęp do największych zasobów laptopów pod wynajem

- Jesteśmy w stanie zorganizować wynajem laptopów w przeciągu 24H

- Indywidualna oferta dopasowana do potrzeb kontrahenta

- Korzystne warunki finansowe

- Nasze partnerstwo Microsoft daje gwarancje legalności oprogramowania

- Działamy w zgodzie z certyfikatami ISO


Jak przygotowujemy nasze laptopy pod wynajem?

Nasze laptopy przed wynajem są każdorazowo sprawdzane, testowane i przygotowywane zgodnie z potrzebami Klienta. Instalujemy odpowiednie oprogramowanie, sterowniki i urządzenia, z którymi będzie pracował wynajęty przez Ciebie laptop. Każdy sprzęt pieczołowicie pakujemy i dostarczamy go pod wskazany adres. Na wypadek gdyby coś zawiodło mamy zawsze ze sobą sprzęt zastępczy, który natychmiast możemy podmienić z niesprawnym laptopem.

 


Jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych?

Szanujemy własność intelektualną naszych partnerów. Wiemy jaką olbrzymią wartością są informacje przetwarzane przez Ciebie i Twoich pracowników. Oferowany przez nas wynajem laptopów jest bezpieczny. Podczas każdego realizowanego projektu dokładamy wszelkich starań aby móc w sposób odpowiedzialny i fachowy zabezpieczyć Twoją własność intelektualną. Po każdym wydarzeniu niszczymy dane z dysków, żeby nikt nie miał dostępu do programów i informacji z którymi pracowałeś.

Dla firm z bardzo restrykcyjną polityką ochrony danych proponujemy usługę dodatkowa jaką jest trzykrotne czyszczenie danych potwierdzone certyfikatem.


 Jak pomagamy w sukcesie Twojego wydarzenia?

Pomagamy Tobie już na etapie planowania wydarzenia. Służymy wsparciem przy doborze odpowiedniego sprzętu, tworzymy mapę rozlokowania stanowisk pracy. Dysponujemy odpowiednimi zasobami ludzkimi, aby kompleksowo obsłużyć każde wydarzenie i na czas dostarczyć potrzebny sprzęt pod wynajem. Wynajem laptopów oferujemy wraz ze wsparciem technicznym. Nasi technicy na miejscu wypożyczenia rozkładają sprzęt, rozprowadzają okablowanie, podłączają laptopy do sieci i przygotowują wszystkie dodatkowe urządzenia do pracy. Naszym standardem jest to aby udostępniać pod każdy wynajem dodatkowy sprzęt, w razie jakiekolwiek awarii lub uszkodzenia.

Przeczytaj na naszym blogu więcej informacji na temat wynajmu sprzętu komputerowego:

Wynajem laptopów na kolokwia6. Egzamin20137Wynajem laptopów

Sprawdź, jak niszczymy dane z wynajmowanego sprzętu                        Wynajem tabletów, jako nowoczesna forma promocji                     Laptop klasy biznes - Twój niezawodny sprzęt do pracy 


 O co pytają najczęściej nasi przyszli Klienci?

Na jaki okres czasu można wynająć sprzęt komputerowy?

Od jednego dnia do nawet dwóch lat. Podchodzimy elastycznie do każdego zlecenia i dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Jaka jest maksymalna ilość sprzętu, którą można wynająć?

Jesteśmy w stanie przygotować niemal każdą ilość jednolitego sprzętu. Realizowaliśmy już najmy na 2000 sztuk sprzętu IT w całej Polsce w jednym czasie.

Jakie są dostępne opcje konfiguracji sprzętu?

Posiadamy niemal wszystkie dostępne na rynku konfiguracje sprzętu IT. Przygotowujemy również konfiguracje pod indywidualne zamówienie.

Czy system i oprogramowanie na wynajmowanych komputerach są legalne?

Tak, oczywiście. Posiadamy wszystkie niezbędne umowy, by legalnie udostępniać system Windows. Ponadto jesteśmy największym w Polsce partnerem firmy Microsoft. Posiadamy praktycznie każdy legalny produkt Microsoft w wersji wynajmowej i możemy go zainstalować na naszych komputerach.

Czy możecie zainstalować na wynajmowanych komputerach wskazane przeze mnie oprogramowanie?

Tak, oczywiście. Instalacja oprogramowania odbywa się zawsze po ustaleniu potrzeb klienta.

Czy dostarczony sprzęt IT jest od razu gotowy do pracy?

Tak, dostarczamy przetestowane urządzenia gotowe do pracy od razu po uruchomieniu.

Czy zapewniacie wsparcie techniczne podczas wynajmu?

Tak, oczywiście. Nasi technicy są w gotowości, aby natychmiast usunąć ewentualną usterkę lub wymienić wynajęte urządzenie na nowe.

W jaki sposób możecie mi jeszcze pomóc przy realizacji mojego projektu?

Posiadamy aż 50 techników. Mamy odpowiednie doświadczenie aby wesprzeć nawet najbardziej skomplikowane wydarzenia. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy dział projektowy oraz programistyczny, dlatego jesteśmy w stanie pomóc Tobie w każdym aspekcie związanym z realizacją projektu wynajmowego.

Co dzieje się z wynajętym przeze mnie sprzętem po jego oddaniu?

Sprzęt po powrocie przechodzi audyt techniczny oraz proces czyszczenie danych. Posiadamy certyfikat ISO 27001. Sprzęt który zostaje wysłany na projekt nie ma szans zawierać danych poprzedniego klienta. Dla firm z bardzo restrykcyjną polityką ochrony danych proponujemy usługę dodatkowa jaką jest trzykrotne czyszczenie danych potwierdzone certyfikatem.

Skontaktuj się z nami

 Sims Recycling Solutions Sp. z o. o.

ul. Ernsta Petersona 4A, 85-862 Bydgoszcz 

Telefon: +48 52 523 32 52 

Fax:  +48 52 370 68 61

E-mail:   wynajem@simsmm.com 

Uwaga Aplikanci !

Wynajem laptopa na egzamin radcowski i adwokacki 2018 rok -> https://www.aplikanci.simsrental.pl