Wynajem laptopów z oprogramowaniem

Organizujesz szkolenie lub konferencję? A może spodziewasz się w firmie delegacji z innej placówki? W tych i wielu innych sytuacjach potrzebne będą laptopy w dużych ilościach, aby każdemu uczestnikowi spotkania zapewnić komfortowe warunki pracy. Jako urządzenia mobilne i składane prawdopodobnie sprawdzą się lepiej od komputerów stacjonarnych, wymagających tworzenia osobnych stanowisk pracy.

Zakup sprzętu ze względu na jednorazową potrzebę wydaje się nie mieć większego sensu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma Simsrental oferuje wynajem laptopów oraz pozostałych sprzętów niezbędnych podczas organizacji rozmaitych szkoleń, konferencji i innych wydarzeń.

Jak to działa?

Najpóźniej w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia otrzymujecie wybrany sprzęt. Zamówione urządzenia są w pełni wyposażone i okablowane. Co ważne, oferujemy sprzęt z profesjonalnym, oryginalnym oprogramowaniem. Laptopy są wyposażone w najnowsze wersje Windowsa oraz pakietu Office. Ponadto, na życzenie Klienta instalujemy dostarczone oprogramowanie dodatkowe.

W ramach usługi dodatkowej służymy pomocą w rozłożeniu oraz instalacji sprzętu. Ponadto, możemy również stworzyć sieć elektryczną oraz LAN, aby umożliwić montaż większej ilości sprzętu. Jesteśmy elastyczni, świadcząc usługi dostosowane do potrzeb i oczekiwań Klientów – bierzemy czynny udział w wydarzeniu kompleksowo zajmując się obsługą techniczną lub ograniczamy się do dostarczenia urządzeń.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zaletą naszej firmy jest z pewnością terminowość oraz najwyższa jakość sprzętu. Już po 3 dniach otrzymują Państwo sprzęt dwukrotnie sprawdzony pod kątem sprawności i niezawodności. Pragniemy również podkreślić, że jako jedni z nielicznych zapewniamy zawsze oryginalne oprogramowanie urządzeń. Posiadamy bowiem tytuł Autoryzowanego Refurbishera Microsoft. Należy pamiętać, iż korzystanie z nielegalnego oprogramowania może się zakończyć nałożeniem wysokiej kary finansowej w wyniku kontroli, często mającej miejsce podczas eventów.

Pragniemy również zapewnić, że wszelkie dane, z których będą Państwo korzystali w czasie wynajmu, zostaną usunięte z pamięci urządzeń zaraz po zakończeniu umowy. Na życzenie Klienta, za dodatkową opłatą, wydajemy certyfikat trwałej likwidacji wszelkich danych.

Wynajem laptopów z oprogramowaniem to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. W ramach wynajmu zapewniamy również komputery stacjonarne, monitory, projektory, drukarki oraz urządzenia mobilne. Oferujemy również wynajem serwerów oraz sieci wraz z niezbędnymi do jej użytkowania urządzeniami, takimi jak routery i switche. Tym samym gwarantujemy kompleksowe wyposażenie wedle potrzeb Klienta.

Comments are closed.