Targi IT Future Expo

W dniach 10-11 czerwca 2015 roku miały miejsce prestiżowe Targi IT Future Expo. Druga edycja tego eventu odbyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Targi te są jedną z największych imprez informatycznych i są idealną okazją aby zapoznać się z nowinkami technicznymi. Szereg przedsiębiorców i specjalistów IT prezentowało swoje usługi i najnowsze rozwiązania z dziedziny informatyki. Oprócz możliwości pogłębienia wiedzy jest to również doskonałe miejsce aby nawiązać perspektywiczne relacje biznesowe. Ponad 2500 zwiedzających brało czynny udział w tym wydarzeniu. Także spora liczba osób z zagranicy zagościła na targach, chcąc zaczerpnąć informacji o kierunkach rozwoju i nowych trendach branży IT w Polsce. Honorowy patronat nad targami objęło Ministerstwo Gospodarki wraz z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego.

Firma Sims Recycling Solutions działa już od 16 lat i jest największym na świecie dystrybutorem i sprzedawcą poleasingowego sprzętu komputerowego. Na warszawskich targach ustawiliśmy nasze stoisko wystawowe, które było chętnie odwiedzane przez uczestników eventu. Z miłą chęcią udzielaliśmy informacji dotyczących wykupu sprzętu komputerowego czy też wynajmu urządzeń na krótki bądź długi okres czasu. Udostępniliśmy również ciekawe katalogi, z których można było zaczerpnąć wiedzy o bezpiecznym niszczeniu danych, które oferuje firma Sims. Z ciekawością przyglądaliśmy się stoiskom innych firm z myślą o możliwości przyszłej współpracy. Na targach postanowiliśmy również w formie prezentacji przybliżyć zgromadzonej publiczności rozwiązania, które oferujemy w zakresie zarządzania cyklem życia produktów IT i wynajmu sprzętu komputerowego, wynajmu laptopów, wynajmu projektorów. Wtajemniczyliśmy zebrane osoby z całym procesem end-to-end, od rozmieszczenia i modernizacji sprzętu , w celu ponownego wykorzystania lub odsprzedaży, do demontażu oraz recyklingu. Mieliśmy przyjemność spotkać naszych zaufanych partnerów, a także przeprowadzić ciekawe rozmowy, które zaowocują nowymi kontaktami w branży. Wydarzenia takie jak te, dają możliwość dotarcia do szerokiej rzeszy przyszłych potencjalnych klientów i rozpromować markę firmy na rynku.

Cała organizacja wydarzenia przebiegła w sposób perfekcyjny i  mamy nadzieję, że targi będą rozwijały się dalej i cieszyły się coraz większym zainteresowaniem. Okazja nadarza się już na jesień, gdyż przewidziana jest trzecia odsłona targów IT we Wrocławiu.

 

Comments are closed.