Spotkanie przy kręglach

 

Dnia 5 października mieliśmy ogromną przyjemność spędzić aktywnie wieczór w Olympic Bowling Center. Zgromadziliśmy się tam wraz z osobami towarzyszącymi, aby wspólnie toczyć rywalizację na torze bowlingowym. Jak to ma miejsce na naszych imprezach integracyjnych nie brakowało dobrej zabawy i przyjaznej atmosfery.

Nasze rozgrywki rozpoczęliśmy od podzielenia się na drużyny i wybraniu torów do gry. Dla niektórych była to pierwsza wizyta na kręglach i nie kryli oni zwątpienia czy aby na pewno sobie dzisiaj poradzą w rywalizacji. Ich obawy były bezpodstawne ponieważ najważniejsza tego wieczora była dobra zabawa i udane spędzenie piątkowego wieczoru. Rozgrywka toczyła się aż przez 3 godziny, przez co mieliśmy naprawdę dużo czasu aby zaprezentować swoje umiejętności, a tych mniej doświadczonych wprowadzić w techniki bowlingu. Po skończeniu zmagań chętnie ruszyliśmy na parkiet aby potańczyć wśród taktów najnowszych hitów muzycznych. Oczywiście na imprezie nie zabrakło smacznych przekąsek i dań na ciepło.

Całe wydarzenie zostało pozytywnie przyjęte przez uczestników, przez co mamy motywację aby dalej kontynuować ideę wspólnych wyjść integracyjnych.

 

 

Comments are closed.