Sims Team na Maratonie MTB

Już po raz siódmy odbyła się ogólnopolska impreza sportowa pod nazwą Metropolia Bydgoszcz Maraton MTB. Organizatorem rajdu rowerowego jest stowarzyszenie „Rowerowa Brzoza”, która stawia na popularyzację kolarstwa jak i propagowanie zdrowego trybu życia poprzez sport. Jak co roku swój honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Miasta Bydgoszczy – Rafał Bruski. Wyścig ten cieszy się dużą popularnością i z roku na rok organizatorzy otrzymują coraz większą ilość zgłoszeń.

W niedzielę, 24 maja miłośnicy dwóch kółek spotkali się na płycie Rybiego Rynku w Bydgoszczy aby stamtąd zacząć honorowy start. Przed uroczystym rozpoczęciem nastąpiła prezentacja zawodników, którzy tego dnia rywalizowali w maratonie. Pierwszym etapem było pokonanie trzykilometrowego odcinka ulicami Bydgoszczy i dotarcie na start główny zlokalizowany w Puszczy Bydgoskiej. Ten leśny kompleks zlokalizowany pomiędzy Bydgoszczą, a Toruniem obfituje w niezwykle malownicze trasy rowerowe i jest chętnie odwiedzany przez okolicznych mieszkańców. Zawodnicy zmierzyli się na dwóch dystansach 30 km oraz 50 km i byli klasyfikowani według 3 kategorii: open, wiekowej i drużynowej.

Nasza firma wystawiła swoją 8-osobową drużynę pod logiem naszego sklepu z poleasingowym sprzętem komputerowym – Device. Zadbaliśmy o to, aby każdy uczestnik naszego teamu posiadał strój z logo sklepu. Startujący w rajdzie wypowiadali się w samych superlatywach o organizacji zawodów jak i o przyjaznej atmosferze jaka panowała na trasie wyścigu pomiędzy rywalizującymi kolarzami. Byli również pracownicy naszej firmy, którzy dzielnie dopingowali i wspierali naszych zawodników. Musimy przyznać, że cały Sims team dzielnie reprezentował firmę i możemy być dumni, że każdy wykazał się niezwykłą wytrwałością i ukończył ten wymagający wyścig.

Po ukończonym maratonie na Rybim Rynku nastąpiła dekoracja zwycięzców, którzy otrzymali okazałe trofea. Ponadto każdy uczestnik bez względu na zajęte miejsce został nagrodzony pamiątkowym medalem. Finałem całej imprezy było losowanie atrakcyjnych nagród, w tym roweru. Jesteśmy pozytywnie nastawieni co do uczestnictwa w kolejnych edycjach tego maratonu i już zbieramy siły na nadchodzące wyzwania czekające nas w przyszłorocznym rajdzie.

Comments are closed.