Sims Recycling Solutions przystąpiło do BNI

W dniu 12 czerwca 2015 roku mieliśmy przyjemność wstąpić do prestiżowej grupy BNI. Wstąpienie do tak elitarnego grona jest dla nas dużych sukcesem.

Organizacja Business Network International (BNI) działa od 1985 roku i zajmuje się rekomendacjami biznesowymi na całym świecie. Zrzesza już ponad 170 000 członków w 60 krajach na 5 kontynentach. W Polsce grupa ta działa już prawie 10 lat skupiając z roku na rok coraz większą ilość uczestników. Przedsiębiorcy i handlowcy chętnie angażują się w tego typu inicjatywy co świadczy o rozwijającym się rynku biznesu. W ubiegłym roku członkowie BNI w naszym kraju przekazali sobie 24 000 rekomendacji wartych ponad 48 mln. Obecnie w Polsce funkcjonują grupy w 8 miastach m.in. w Warszawie, Krakowie, Bydgoszczy i w Katowicach. W Bydgoszczy spotkania grupy pod nazwą Eagles odbywają się co tydzień w hotelu City. Członkowie prezentują swój biznes i przekazują między sobą rekomendacje handlowe.

Podstawowymi fundamentami działalności grupy BNI są zasady etyczne i wzajemna współpraca. Wszystkie te czynniki pozwalają pomóc w rozwoju firmy, a co za tym idzie przynieść wymierne korzyści finansowe. To co napędza całą koniunkturę sukcesu to wzajemne rekomendacje. Każdy uczestnik należący do tej prestiżowej grupy w trakcie rozmowy z drugą osobą stara się dostrzec obustronne korzyści i zaspokoić potrzeby własne i innego członka grupy. Organizacja prowadzi swoją działalność w sposób bardzo dokładny , weryfikując każdego z uczestników BNI.
Przystąpienie przez Sims Recycling Solutions do organizacji BNI, która posiada tak dużą renomę, pozwala nam zapewnić, że interesy przeprowadzane z naszą firmą są w pełni bezpieczne. Dokładamy wszelkich starań, aby ciągle doskonalić jakość oferowanych przez nas usług. Dbamy o indywidualne potrzeby klienta, wspólnie tworząc obustronne korzyści. Jeżeli chcesz zaczerpnąć szerszej wiedzy na temat działalności firmy Sims Recycling Solutions czy też podjąć współpracę w zakresie wynajmu sprzętu komputerowego to zapraszamy na stronę www.simsrental.pl.

Więcej informacji o całej strukturze BNI jak i o możliwościach przystąpienia do tej organizacji można znaleźć na stronie www.bnipolska.pl.

Comments are closed.