Wynajem krótkoterminowy

Organizujesz szkolenie, konferencję, event lub jakikolwiek czasowy projekt IT? Potrzebujesz wynająć sprzęt od zaraz? Zależy Tobie na prostych i czytelnych warunkach najmu? Zamiast kupować – skorzystaj z naszej oferty wynajmu sprzętu komputerowego na krótki okres czasu. Zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze. Nie musisz już martwić się o koszty. Przedstawimy Tobie najkorzystniejszą ofertę, która nie nadwyręży Twojego budżetu. Realizujemy wynajem szybko i sprawnie! W ekstremalnych sytuacjach wesprzemy Cię w ciągu 24h.

 

Indywidualne podejście

Będziemy elastyczni. Proponujemy umowę najmu sprzętu zawsze dostosowaną do Twoich potrzeb! Posiadamy duże zaplecze sprzętowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować dla Ciebie nawet 2000 laptopów! Naszą mocną stroną jest to, że posiadamy tylko sprawdzony i markowy sprzęt komputerowy takich firm jak: Dell, HP, Lenovo czy Apple. Już teraz możesz zapoznać się z naszymi zrealizowanymi projektami:
- obejrzyj nasze portfolio
- obsługa egzaminów prawniczych

Gwarancja bezpieczeństwa

Udostępniamy Państwu tylko sprawdzony sprzęt! Nasi wykwalifikowani technicy każdorazowo testują wynajmowane urządzenia. Po zwrocie sprzętu wszelkie dane na dysku są niszczone za pomocą specjalistycznego oprogramowania! Dla firm z bardzo restrykcyjną polityką ochrony danych proponujemy usługę dodatkowa jaką jest trzykrotne czyszczenie danych potwierdzone certyfikatem. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Microsoft, posiadamy certyfikaty: ISO 27001, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001. Sprzęt nie działa? Nie martw się, szybko wymienimy wadliwą sztukę. Wszystko poparte jest rzetelnymi opiniami:
- partner godny polecenia
- bezkonkurencyjna jakość

Pełne wsparcie techniczne

Zapewniamy transport i obsługę techniczną wynajętych laptopów, komputerów i innych urządzeń! Dzięki naszym urządzeniom szkolenia, konferencje czy spotkania biznesowe będą przebiegały perfekcyjnie. Konfigurujemy sprzęt IT względem Twoich preferencji! Organizowaliśmy już sprzęt IT dla ponad 2000 instytucji i firm !

W szybki sposób możesz zapoznać się ze szczegółową ofertą wynajmu:
- komputery stacjonarne
- laptopy

 

 

 

Comments are closed.