Wynajem długoterminowy

Zastanawiasz się nad leasingiem sprzętu IT? Chcesz zredukować wydatki na sprzęt komputerowy? Potrzebujesz urządzeń do Twojego biura lub chcesz wymienić wysłużone komputery, laptopy czy drukarki na nowsze? Sprawdź naszą ofertę wynajmu długoterminowego! Nie musisz już martwić się o koszty! Przedstawimy Tobie najkorzystniejszą ofertę, która nie nadwyręży Twojego budżetu. Realizujemy wynajem szybko i sprawnie! Co miesiąc otrzymasz fakturę, odliczysz VAT i wciągniesz całą usługę w koszty. Nasz sprzęt możesz wynająć nawet na 2 lata!

 

 

Atrakcyjne ceny

Sprzęt IT                                  Cena wynajmu
Laptopy                                  od 2 PLN
Komputery stacjonarne                                  od 1 PLN
Drukarki                                  od 1 PLN
Serwery i sieci                                  od 9 PLN
Tablety i urządzenia mobilne                                  od 3 PLN
Projektory multimedialne                                  od 3 PLN

 

Indywidualne podejście

Będziemy elastyczni. Proponujemy umowę najmu sprzętu zawsze dostosowaną do Twoich potrzeb! Posiadamy duże zaplecze sprzętowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować dla Ciebie nawet 2000 laptopów! Naszą mocną stroną jest to, że posiadamy tylko sprawdzony i markowy sprzęt komputerowy takich firm jak: Dell, HP, Lenovo czy Apple. Już teraz możesz zapoznać się z naszymi zrealizowanymi projektami:
- obejrzyj nasze portfolio
- obsługa egzaminów prawniczych

Gwarancja bezpieczeństwa

Udostępniamy Państwu tylko sprawdzony sprzęt! Nasi wykwalifikowani technicy każdorazowo testują wynajmowane urządzenia. Po zwrocie sprzętu wszelkie dane na dysku są kilkukrotnie niszczone za pomocą specjalistycznego oprogramowania! Jesteśmy autoryzowanym partnerem Microsoft, posiadamy certyfikaty: ISO 27001:2005, ISO 9001:2008, ISO 14001. Sprzęt nie działa? Nie martw się, szybko wymienimy wadliwą sztukę. Wszystko poparte jest rzetelnymi opiniami:
- partner godny polecenia
- brak konkurencji na rynku

Pełne wsparcie techniczne

Zapewniamy transport i obsługę techniczną wynajętych laptopów, komputerów i innych urządzeń! Dzięki naszym urządzeniom szkolenia, konferencje czy spotkania biznesowe będą przebiegały perfekcyjnie. Konfigurujemy sprzęt IT względem Twoich preferencji! Organizowaliśmy już sprzęt IT dla ponad 2000 instytucji i firm!

W szybki sposób możesz zapoznać się ze szczegółową ofertą wynajmu:
- komputery stacjonarne
- laptopy
- drukarki
- serwery i sieci
- projektory multimedialne
- tablety i urządzenia mobilne

Zapraszamy na naszą stronę poświęconą usłudze wynajmu długoterminowego:

www.wynajemdlugoterminowy.com

 

Comments are closed.