Prestiżowy certyfikat “ADISA” w naszych rękach

 

Mamy kolejną dobrą informację z którą miłą chęcią Państwu przekażemy. W miesiącu lipiec firma Sims Recycling Solutions w Bydgoszczy otrzymała międzynarodowy certyfikat ADISA. Organizacja ta jest wiodącym organem wydającym akredytacje w dziedzinie kompleksowego zarządzania sprzętem IT. Podstawowy cel standardu ADISA to ocena bezpieczeństwa usług i przetwarzania danych w przedsiębiorstwie. Uzyskany certyfikat potwierdza i zaświadcza, że wszystkie świadczone usługi są nadzwyczaj bezpieczne.

Nasz Service Delivery Manager – Arkadiusz Jasiński pragnął skomentować otrzymany certyfikat: „ To wspaniała wiadomość dla nas i naszych klientów. To kolejny dowód, na to że wkładamy dużo zaangażowania i poświęcenia w naszą pracę. Pragniemy nadal dostarczać usługi wynajmu, zarządzania życiem sprzętu IT czy recyklingu IT na jak najwyższym poziomie”.

W przeciągu roku Sims Recycling Solutions położył duży nacisk w znaczący rozwój świadczenych usług. Wprowadzamy coraz to bardziej innowacyjne metody i wiodące na rynku rozwiązania w bezpieczeństwie informacji. Nasze starania zostały docenione, w październiku otrzymaliśmy nagrodę „Secure Data Erasure Company of the Year” za dokładnie przestrzeganie bezpieczeństwa danych podczas świadczonych usług. W marcu za to do naszych rąk trafił tytuł „Recyckling Provider” na Mobile News Awards w Londynie za kompleksowe i skuteczne usługi utylizacji urządzeń mobilnych.

Comments are closed.