Kongres Edukacji i Rozwoju

Wsparcie techniczne konferencji Wolters-Kluwer dla przedstawicieli MEN i dyrektorów szkół z całej Polski.

W dniach 22-24 października 2014 współtworzyliśmy prestiżową konferencję edukacyjną w Warszawie. Wśród uczestników byli przedstawiciele Ministerstwa Edukacji, znakomici prelegenci oraz ponad 500 dyrektorów szkół z całej Polski.

Na to wydarzenie dostarczyliśmy biznesowe laptopy i akcesoria wraz z pełną obsługą techniczną. Transport zorganizowaliśmy z wyprzedzeniem, dlatego już dzień wcześniej mogliśmy przygotować stanowiska, podłączyć i przetestować wszystkie komputery. Podczas 3-dniowej konferencji nasi technicy czuwali nad poprawnością działania sprzętu IT, jednak ich interwencja ani razu nie była potrzebna.

Nasi eksperci poprowadzili również wykład dotyczący oszczędności w szkole, które wynikają z wyboru sprawdzonego sprzętu poleasingowego – zarówno w opcji zakupowej jak i wynajmowej. Dyrektorzy mieli mnóstwo pytań i nie kryli zaskoczenia, kiedy odkrywaliśmy przed nimi zalety naszych urządzeń. Największe emocje budziła jakość sprzętu poleasingowego pochodzącego z linii biznes i jego atrakcyjna cena.

Firma Sims Rental Solutions rzetelnie i terminowy wywiązała się z wytyczonych zadań. Organizatorzy i uczestnicy konferencji byli bardzo zadowoleni. To z pewnością początek długofalowej współpracy przy kolejnych wydarzeniach organizowanych przez wydawnictwo Wolters-Kluwer

Comments are closed.