Konferencja Wolters-Kluwer – obsługa techniczna projektów

W dniach 22-24 października 2014 współtworzyliśmy prestiżową konferencję edukacyjną w Warszawie. Naszym zadaniem była obsługa techniczna całego projektu. Wśród uczestników byli przedstawiciele Ministerstwa Edukacji, znakomici prelegenci oraz ponad 500 dyrektorów szkół z całej Polski.

Na to wydarzenie dostarczyliśmy biznesowe laptopy i akcesoria wraz z pełną obsługą techniczną. Transport zorganizowaliśmy z wyprzedzeniem, dlatego już dzień wcześniej mogliśmy przygotować stanowiska, podłączyć i przetestować wszystkie komputery. Podczas 3-dniowej konferencji nasi technicy czuwali nad poprawnością działania sprzętu IT, jednak ich interwencja ani razu nie była potrzebna.

Nasi eksperci poprowadzili również wykład dotyczący oszczędności w szkole, które wynikają z wyboru sprawdzonego sprzętu poleasingowego - zarówno w opcji zakupowej jak i wynajmowej. Dyrektorzy mieli mnóstwo pytań i nie kryli zaskoczenia, kiedy odkrywaliśmy przed nimi zalety naszych urządzeń. Największe emocje budziła jakość sprzętu poleasingowego pochodzącego z linii biznes i jego atrakcyjna cena.

Firma Sims Rental Services rzetelnie i terminowy wywiązała się z wytyczonych zadań. Organizatorzy i uczestnicy konferencji byli bardzo zadowoleni. To z pewnością początek długofalowej współpracy przy kolejnych wydarzeniach organizowanych przez wydawnictwo Wolters-Kluwer.

Zapoznaj się z naszymi pozostałymi realizacjami w zakresie obsługa techniczna projektów: https://www.simsrental.pl/portfolio_category/kategoria-1/

 

Comments are closed.