Impreza integracyjna

W sobotę 23 maja odbyła się impreza integracyjna dla pracowników firmy Sims. Mieliśmy okazję bawić się na dolnym tarasie Restauracji Przystań w Bydgoszczy. Kompleks ten mieści zarówno przystań turystyczną i hotel. Malownicze położenie nad rzeką Brda w samym centrum miasta, sprawia, że miejsce to jest wprost idealne na relaks. Była to już kolejna tego typu impreza organizowana dla naszych pracowników. Poprzednie edycje spotkań integracyjnych cieszyły się dużą popularnością i postanowiliśmy kontynuować ten pomysł.

W tym samym czasie, nieopodal bo na Wyspie Młyńskiej odbywało się wydarzenie „Rozszyfrujmy Bydgoszcz”, organizowane w ramach obchodów święta miasta. Na zgromadzonych mieszkańców czekała spora liczba atrakcji. Były konkursy z nagrodami, interesujące koncerty na scenie głównej lecz największym zainteresowanie cieszyły się wyścigi smoczych łodzi.

Piękna słoneczna pogoda skłoniła liczne grono naszych przyjaciół do pojawienia się na imprezie. Cieszy nas to, że rodzice chętnie zabierają swoje dzieci. Nasze spotkanie zaczęliśmy od rejsu ekskluzywnym katamaranem „Holiday Boat”. Mogliśmy podziwiać zabytki Bydgoszczy, które od strony Brdy prezentowały się zachwycająco. Dla niektórych była to pierwsza okazja aby ujrzeć tak piękne oblicze miasta. Skorzystaliśmy również z możliwości popływania 4 osobową motorówką, która stylizowana jest na nowojorską taksówkę. Ten oryginalny design pojazdu sprawia, że budzi on duże zainteresowanie. Emocji i dobrej zabawy było co niemiara. Osoby, które oczekiwały na rejs mogły zrelaksować się przy kawie i pysznym cieście. Po zakończonych atrakcjach na wodzie zebraliśmy się przy wspólnym grillu. Panowała niemal rodzinna przyjazna atmosfera, która dowodzi temu, że nasz zespół pracowników jest bardzo zgrany. Mamy nadzieję, że ten pozytywny trend związany z obecnością na spotkaniach integracyjnych utrzyma się jak najdłużej.

Comments are closed.